O nas

Proponujemy Państwu zakup środków do dezynfekcji powierzchni i rąk. Posiadamy zaplecze laboratoryjne oraz wykwalifikowaną kadrę naukowców i chemików. Oferowane produkty cechują się zawartością alkoholu w ilości 70g/100g produktu (75%obj.) i zostały zarejestrowane jako środki biobójcze.

Firma SMK-Chemia współpracuje z firmą Hemplab, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznomedycznej. Jest polską spółką z całkowicie polskim kapitałem, zatrudniającą naukowców i chemików, w tym doktorów Wydziału Chemii UMCS. Dodatkowym atutem firmy jest stała umowa współpracy z Uniwersytetem Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. 

Firma Hemplab wyłamuje się klasycznym zasadom zarządzania, kładąc duży nacisk na rozwój każdego z pracowników. Dzięki takiemu stylowi działania, firma ciągle się rozwija, wprowadza nowe technologie i buduję przewagę konkurencyjną. Nie bez znaczenia są także relacje z klientami- oparte na zaufaniu i lojalności. Do tej pory, zakres działalności firmy obejmował przetwórstwo konopi przemysłowych. 

Współpracujemy z największymi firmami związanymi w branżą konopną na świecie. Jednak w obliczu panującej sytuacji w kraju i na świecie oraz zagrożeniem epidemiologicznym, z którym mamy do czynienia, firma Hemplab wykorzystując zaplecze laboratoryjne oraz naukowe, opracowała linię produkcyjną środków dezynfekcyjnych.